Luxusní byty v Praze naleznete na reby.cz. Byty Praha nabízí portál bytyprodejpraha.cz. Podívejte se i na nabídku nových projektů. Hledáte rodinné domy na prodej v Praze? Podívejte se k nám. Skvělou nabídku pozemků na prodej pro váš dům inzerujeme zde.

Dolní Počernice - V Čeňku

Jedinečné bydlení, které vám nabízí rezidence V Čeňku, vás ohromí svým nízkoenergetickým standardem, který ušetří vaše finance. Oblast Dolní Počernice nacházející se v lokalitě Prahy 9 vám nabízí veškerou občanskou vybavenost, díky níž budete mít vše po ruce. Pokud máte zájem o prodej domu Dolní Počernice, využijte této příležitosti a staňte se majitelem snového bydlení.

V Čeňku Praha 9

V Čeňku Praha 9 jsou pro vás připraveny domy i byty o dispozicích 1+kk a 4+kk, výběr je zde tedy značný. Tento unikátní projekt nezatěžuje životní prostředí a tak si stále budete moct užívat nádherné přírody kolem vašeho bydlení. Rodinné domy Praha jsou zkrátka útulné, pohodlné a tvořeny se smyslem pro detail tak, abyste se zde cítili opravdu skvěle. Výborná dopravní dostupnost celý projekt jen přivádí k dokonalosti, a proto je zde pro zájemce určitě výhodné bydlení s příjemným okolím, které jen tak někde nenaleznete.